O mně

V mém srdci i v mé hlavě je kreativita.
Mám ráda hezké věci a když mě něco napadne, tak se do toho hned pustím.
Pohybovala jsem se kolem svateb a k tomu provozovala občerstvení v Relaxačním centru. Jelikož doba covidová zatočila s podnikáním, přizpůsobila jsem se situaci a opustila po 8 letech provozovnu a otevřela novou a začala znovu od 0..
Ve své provozovně jsem si založila službu balení dárků, protože u nás nic takového není a čím dál častěji jsem se setkávala s tím, že pro někoho je stresující zabalit vánoční dárky nebo dárek k narozeninám, tak jsem se toho ujala a svoji kreativitou jsem se dostala až k výrobě Dortů z plenek.. 
Začalo to nevinně, dárkem pro kolegyňku, která se stala šťastnou babičkou. No a ta to ukázala další kamarádce a ta další a tak to celé vzniklo..

Miluji co dělám a i když nemám žádný titul, používám svoji fantazii a tvořivost, kterou v sobě mám :) 
Mezi moje další aktivity patří tvorba Kytic z bonbonů, které tvořím sladké čokoládové dárky jsou vhodné k jakékoli příležitosti a tématu. Díky mě lidé darují to co oslavenci přinese skutečnou radost, protože čokoládu miluje každý.
Mám na svém kontě cca 1000 čokoládových kytic a moc mě moje práce baví a naplňuje..
Málo komu se podaří splnit si svůj sen a i když mám za sebou tvrdý pád, kdy jsem se ocitla až na samém dně a i přes to jsem  si svůj sen splnila a jsem zastánce toho
"že když se chce, tak všechno jde"
Plňte si své sny i Vy , vážně to jde.. vaše Vlaďka